Avustralya’da Açık Alanda Cinsel İlişkiye Giren Gençler Olay Oldu

Avusturalya’da okulların ara tatile girmesi ile birlikte yapılan bir etkinlikte gençler kriz yarattı. Açık alanda cinsel ilişkiye giren gençlerin videosu kısa sürede sosyal medyada çok izlendi.

Batı Avustralya’nın Dunsborough şehrinde düzenlenen bir ara tatil etkinliğinde, iki gencin açık alanda cinsel ilişkiye girdiği video sosyal medyada hızla yayıldı.

Yayınlanan videoda bir erkek ve bir kız halka açık bir yerde birbirine yakınlaşıyorlar ve bu sırada etkinlikte görevli kişilerin onları ayırmak için olay yerine gittiği görülüyor.

Etkinlik güvenliğinin gençleri etkinlikten attığı Batı Avustralya (WA) Polisi tarafından duyuruldu.

Yaşanan olayın ardından WA Başbakanı Roger Cook, “Sınavları bitti. Partiye hazırlar. Bunu anlıyoruz. Zaman zaman insanların enerjilerinin biraz yükseldiğini anlıyorum. Ancak bu tür durumlara yönelik bazı prosedürlerin de olduğunu anlamamız gerekiyor.” dedi.

Video, sosyal medyadan kaldırıldı fakat video kaldırılmadan önce yüz binlerce kişi tarafından görüntülendi.

Videoyu izleyen başka bir kullancı ise etkinlikteki güvenliği eleştirerek “Birçok ebeveynin etkinlikteki güvenliğin yeterli olup olmadığı konusunda sorular soracağından eminim ve hükümetin de aynısını yapacağını umuyorum.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x