Epic Games Store’da Muhteşem Cuma İndirimleri Başladı: Hem Kupon Hem Para İadesi!

Steam’in dolar kuruna geçmesi ile üzülenleri Epic Games Store’un Muhteşem Cuma indirimleri kendine getirecek gibi görünüyor. Epic Games Store Muhteşem Cuma ile hem harika indirimler, hem de para iadesi fırsatı ile karşımıza çıkıyor.

Steam TL’yi kaldırmış olabilir, bu kez son kalemiz Epic Games Store!

Her hafta verdiği bedava oyunlarla bol bol hayır duamızı alan Epic Games Store’da Steam ile aynı gün senenin en büyük indirim dönemlerinden biri başladı. Epic Games Store kullanıcıları Muhteşem Cuma boyunca pek çok farklı oyunda çılgın fırsatlar görecekler.

Epic Games Store Muhteşem Cuma boyunca kullanıcılarına sadece çılgın indirimler değil, kupon ve para iadesi gibi fırsatlar da sunuyor.

Pek çok oyunda müthiş indirimlerin yanında bu indirim döneminde Epic kuponları da geri dönüyor. Bir oyun satın aldıktan sonra elde edebileceğiniz Epic kuponu sayesinde alacağınız ve fiyatı 199,99 TL’yi aşan diğer oyunda anında yüzde 33 indirim kazanabileceksiniz.

Bir diğer fırsat da para iadesi!

Epic Games Store’dan yapılan alışverişlerde normalde yüzde 5 para iadesi yapan Epic Games Muhteşem Cuma boyunca bu oranı yüzde 10’a çıkartmış durumda. Kısacası yapacağınız bir alışverişin tutarından bağımsız olarak anında yüzde 10 para iadesi kazanabileceksiniz.

Peki Epic Games Store’u altüst edeceğimiz Muhteşem Cuma indirimleri ne kadar devam edecek?

21 Kasım Salı günü itibariyle başlayan indirim dönemi bir hafta boyunca devam edecek ve 28 Kasım Salı saat 19:00 itibariyle sona erecek. Ne diyelim, bu sefer kaçıran cidden üzülür!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x