K-pop dünyasında tepki çeken boşanma

K-pop’un en tartışmalı çiftlerinden biri, beş yıldır sürdürdükleri evliliklerini üç çocuğun ardından sonlandırdı.

Geçen hafta 26. yaş gününü kutlayan Yulhee ve 31 yaşındaki eşi Choi Minhwan pazartesi günü ayrıldıklarını duyurdular. Çocukların velayetini ise babalarının alacağı açıklandı.

İlişkileri, 2017’de ilk kez bir araya geldiklerinde bir skandala neden oldu, çünkü her ikisi de kendi plak şirketleri tarafından flört etmeleri yasaklanmış K-pop idolleriydi.

O zamanlar Choi, Koreli pop-rock grubu F.T.’nin davulcusuydu. Yulhee de Laboum kız grubunun en genç üyesiydi.

Yulhee, haber çıktıktan kısa bir süre sonra Laboum’dan ayrıldı ve çift, bir çocuk beklediklerini ve hemen evleneceklerini duyurdu.


Oğulları Jaeyul Mayıs 2018’de doğdu. Ekim ayında evlenen çift, ertesi yıl da ikiz kız çocuk sahibi oldu.

Popüler realite dizisi “Mr. House Husband”da yer alarak ilgi odağı çift, evliliklerindeki çatlakları da gözler önüne serdi.

Minhwan’ın aşırı harcamalara karşı çıkması ve bunun çocuklar için çok fazla olduğunu söylemesi nedeniyle ikilinin arası açıldı. Minhwan ayrıca ikizlerinin doğumundan kısa bir süre sonra vazektomi yaptırdı ancak Yulhee kısa bir süre sonra dördüncü çocuk sahibi olmak istediğini açıkladı.

Çift nihayet pazartesi günü ayrılıklarını ve boşanacaklarını, “Bir çift olarak yolculuğumuz burada sona eriyor ama çocuklarımızın annesi ve babası olarak bağlılığımızı sürdürüyoruz. İkimiz de elimizden geldiğince çocuklarla aktif olarak ilgileniyor ve onlarla iletişimi sürdürüyoruz.” şeklinde duyurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x