Kaldırımdaki kanepede uzanırken canından oluyordu!

Adana‘nın Yüreğir ilçesinde Şehit Jandarma Er Mustafa Göksal Caddesi’nde, sürücüsünün kimliği ve plakası öğrenilemeyen otomobil, kontrolden çıkarak önce yoldaki bir tabelaya ardından da kaldırımdaki bir fırının önüne konulan kanepeye çarptı. Duramayan otomobil daha sonra sözkonusu fırına vurdu.

Olay sırasında çalıştığı fırının önündeki kanepede uzanan Cengiz Adlı (24) ile kaldırımda yürüyen bir kişi, son anda kaçarak kurtuldu.

“OLAYIN ŞOKUNDAYDIM”

Cadde üzerindeki fırında çalışan Cengiz Adlı, olay günü başının ağrıması nedeniyle çalıştığı fırının yanındaki mobilyacıya ait kanepeye uzandığını belirterek, şunları söyledi:

“Başım ağrıyordu, biraz dinleneyim dedim. İş yerimizin yanında bulunan kanepenin üzerinde uykuya dalmıştım. Bir otomobil direk üzerime geldi. Otomobil ilk tabelaya çarptı, o anda kalktım. Son anda kurtuldum. Olayın şokundaydım. Olayı videoyu izledikten sonra anladım.”

Sürücünün olay yerinden kaçtığını belirten Adlı, kaza nedeniyle işyerinin camlarının ve kaldırımdaki kanepenin kırıldığını kaydetti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x